EXB-N8V1R1JX
MFR.Part #
EXB-N8V1R1JX
JLCPCB Part #
C1733014
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.1Ω 31mW 4 8 ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS