EXB-N8V150JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-N8V150JX
JLCPCB Part #
C1731125
Package
0402x4
Description
15Ω 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS