EXB-N8V105JX
MFR.Part #
EXB-N8V105JX
JLCPCB Part #
C6192864
Package
0804
Description
1MΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS