EXB-N8V102JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-N8V102JX
JLCPCB Part #
C2654101
Package
0402x4
Description
1kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS