EXB-F10V823G
MFR.Part #
EXB-F10V823G
JLCPCB Part #
C19432930
Package
SIP-10
Description
10 200mW 5 82kΩ ±2% ±200ppm/℃ SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS