EXB-D10C182J
MFR.Part #
EXB-D10C182J
JLCPCB Part #
C6555174
Package
1206
Description
1.8kΩ 10 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS