EXBD10C103J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXBD10C103J
JLCPCB Part #
C278696
Package
SMD-10P,3.2x1.6mm
Description
10 10kΩ 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS