EXB-38V822JV
MFR.Part #
EXB-38V822JV
JLCPCB Part #
C6555168
Package
1206
Description
4 62.5mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS