EXB-38V683JV
MFR.Part #
EXB-38V683JV
JLCPCB Part #
C6245984
Package
1206
Description
4 62.5mW 68kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS