EXB-38V1R2JV
MFR.Part #
EXB-38V1R2JV
JLCPCB Part #
C1731539
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.2Ω 4 63mW 8 ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS