EXB-38V1R0JV
MFR.Part #
EXB-38V1R0JV
JLCPCB Part #
C1731491
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1Ω 4 63mW 8 ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS