EXB-38V184JV
MFR.Part #
EXB-38V184JV
JLCPCB Part #
C1731724
Package
0603x4
Description
180kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS