EXB38V103JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB38V103JV
JLCPCB Part #
C192513
Package
0603x4
Description
10kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS