EXB-34V682JV
MFR.Part #
EXB-34V682JV
JLCPCB Part #
C1734280
Package
0603x2
Description
2 4 6.8kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS