EXB-34V5R6JV
MFR.Part #
EXB-34V5R6JV
JLCPCB Part #
C1732282
Package
0603x2
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 4 5.6Ω 63mW ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS