EXB-34V331JV
MFR.Part #
EXB-34V331JV
JLCPCB Part #
C1731089
Package
0603x2
Description
2 330Ω 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS