EXB-34V304JV
MFR.Part #
EXB-34V304JV
JLCPCB Part #
C1733218
Package
0603x2
Description
2 300kΩ 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS