EXB-34V2R7JV
MFR.Part #
EXB-34V2R7JV
JLCPCB Part #
C1732677
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 2.7Ω 4 63mW ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS