EXB-34V272JV
MFR.Part #
EXB-34V272JV
JLCPCB Part #
C7189704
Package
0606
Description
2 2.7kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS