EXB-34V203JV
MFR.Part #
EXB-34V203JV
JLCPCB Part #
C5700413
Package
0606
Description
2 20kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS