EXB-34V102JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-34V102JV
JLCPCB Part #
C1731182
Package
0603x2
Description
1kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS