EXB-2HV8R2JV
MFR.Part #
EXB-2HV8R2JV
JLCPCB Part #
C1731469
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 16 63mW 8 8.2Ω ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS