EXB-2HV822JV
MFR.Part #
EXB-2HV822JV
JLCPCB Part #
C1732160
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
16 63mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS