EXB-2HV432JV
MFR.Part #
EXB-2HV432JV
JLCPCB Part #
C1734355
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
16 4.3kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS