EXB-2HV134JV
MFR.Part #
EXB-2HV134JV
JLCPCB Part #
C1733989
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
130kΩ 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS