EXB2HV102JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB2HV102JV
JLCPCB Part #
C713453
Package
SMD-16P,3.8x1.6mm
Description
16 1kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,3.8x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS