EXB2HV100JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB2HV100JV
JLCPCB Part #
C713451
Package
SMD-16P,3.8x1.6mm
Description
10Ω 16 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,3.8x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS