EXB-28V754JX
MFR.Part #
EXB-28V754JX
JLCPCB Part #
C1731395
Package
0402x4
Description
4 63mW 750kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS