EXB-28V621JX
MFR.Part #
EXB-28V621JX
JLCPCB Part #
C1731573
Package
0402x4
Description
4 620Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS