EXB-28V560JX
MFR.Part #
EXB-28V560JX
JLCPCB Part #
C2654082
Package
0402x4
Description
4 56Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS