EXB-28V514JX
MFR.Part #
EXB-28V514JX
JLCPCB Part #
C1731660
Package
0402x4
Description
4 510kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS