EXB-28V434JX
MFR.Part #
EXB-28V434JX
JLCPCB Part #
C5639609
Package
0804
Description
4 430kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS