EXB-28V392JX
MFR.Part #
EXB-28V392JX
JLCPCB Part #
C1731422
Package
0402x4
Description
3.9kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS