EXB-28V361JX
MFR.Part #
EXB-28V361JX
JLCPCB Part #
C1731926
Package
0402x4
Description
360Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS