EXB-28V1R6JX
MFR.Part #
EXB-28V1R6JX
JLCPCB Part #
C1732294
Package
0402x4
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.6Ω 4 63mW 8 ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS