EXB-28V1R0JX
MFR.Part #
EXB-28V1R0JX
JLCPCB Part #
C5639598
Package
0804
Description
1Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS