EXB-28V184JX
MFR.Part #
EXB-28V184JX
JLCPCB Part #
C1731473
Package
0402x4
Description
180kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS