EXB-28V181JX
MFR.Part #
EXB-28V181JX
JLCPCB Part #
C1733220
Package
0402x4
Description
180Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS