EXB-28V160JX
MFR.Part #
EXB-28V160JX
JLCPCB Part #
C1731956
Package
0402x4
Description
16Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS