EXB-28V120JX
MFR.Part #
EXB-28V120JX
JLCPCB Part #
C1733101
Package
0402x4
Description
12Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS