EXB-28N113JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-28N113JX
JLCPCB Part #
C20025956
Package
0804
Description
11kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS