EXB-24V9R1JX
MFR.Part #
EXB-24V9R1JX
JLCPCB Part #
C1731515
Package
0402x2
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 4 63mW 9.1Ω ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS