EXB-24V914JX
MFR.Part #
EXB-24V914JX
JLCPCB Part #
C1732689
Package
0402x2
Description
2 4 63mW 910kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS