EXB-24V752JX
MFR.Part #
EXB-24V752JX
JLCPCB Part #
C5639592
Package
0404
Description
2 4 62.5mW 7.5kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS