EXB-24V472JX
MFR.Part #
EXB-24V472JX
JLCPCB Part #
C7189694
Package
0404
Description
2 4 4.7kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS