EXB-24V241JX
MFR.Part #
EXB-24V241JX
JLCPCB Part #
C5700390
Package
0404
Description
2 240Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS