EXB-18V680JX
MFR.Part #
EXB-18V680JX
JLCPCB Part #
C1731061
Package
SMD-8P,0.6x1.4mm
Description
31mW 4 68Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,0.6x1.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS