EXB-18V360JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-18V360JX
JLCPCB Part #
C20025537
Package
0502
Description
31mW 36Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS