EXB-18V223JX
MFR.Part #
EXB-18V223JX
JLCPCB Part #
C1731802
Package
SMD-8P,0.6x1.4mm
Description
22kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,0.6x1.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS