EXB-18V184JX
MFR.Part #
EXB-18V184JX
JLCPCB Part #
C1731562
Package
SMD-8P,0.6x1.4mm
Description
180kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,0.6x1.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS